Consultation for Liechtenstain

01 Ocak 2021, Cuma


Consultation for Liechtenstain, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Liechtenstain; Türkiye’ de bulunan Lihtenştayn Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Lihtenştayn vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Lihtenştayn temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Lihtenştayn Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Lihtenştayn Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Lihtenştayn temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Lihtenştayn seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Lihtenştayn vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Liechtenstain web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Liechtenstain web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Liechtenstain web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Liechtenstain‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.